O mnieWitaj ! Bardzo mi miło Ciebie tu gościć :)
Nazywam się Joanna, jestem mamą  bardzo żywiołowej parki Julki i Szymona.
Mam wiele pasji jak każda kobieta, lubię gotować i piec dla moich najbliższych. Odkryłam w sobie również umiejętności krawieckie, które prezentowałam kiedyś na innym blogu. Ale uwielbiam również upiększać nasz dom.

Z wykształcenia jestem socjologiem - dziennikarzem, miałam również epizod gdy uczyłam się na dekoratora wnętrz. Jednakże 'kursy' nie spełniły moich oczekiwań i zrezygnowałam. Aktualnie pracuję w Kancelarii Notarialnej jako asystentka, pracownik biurowo - administracyjny nazw jest wiele. Ale najważniejsze jest to, że ta praca pozwala mi na realizację marzeń i celów względem domu, daje poczucie stabilizacji finansowej. Wbrew pozorom, aż tak bardzo moja praca nie koliduje z moją pasją.

Aktualnie zamieszkuje wraz z mężem i dziećmi poddasze u moich rodziców, które wyremontowaliśmy. No może nie do końca, gdyż mieliśmy wygospodarować jeszcze kąt dla najmłodszego szkraba.
Zamiast zaplanowanego remontu latem zdecydowaliśmy się na kompletną rewolucję w naszym życiu. Własny dom, nasz azyl - nasze miejsce na ziemi. Aktualnie jesteśmy na etapie prac wykończeniowych, które prezentuję na blogu.TOP